Veido estetika


Atjaunėkite 10 metų – nepabandę nepatikėsite!

Medikamentinės injekcijos moterims ir vyrams. Odos atjauninimas trombocitais praturtinta plazma (PRP) ir lazerine fototerapija.

Mūsų privalumai

  • Nemokama pirminė konsultacija.
  • Tik patyrę šiai procedūrai gydytojai.
  • Parenkame pagal jūsų odos ir veido būklę.
  • Palaipsnė tausojanti procedūra per 2-3 etapus.
  • Beskausmė procedūra pagal auksčiausius standartus.
  • Tik pasaulyje pripažinti originalūs medikamentai.
  • Visiškas saugumas ir konfidencialumas.
  • Nuolatinis stebėjimas ir korekcijos idealiam rezultatui.

Padėkite savo odai išlikti jaunai! Laukiame jūsų modernioje klinikoje Kaune.
Telefonas pasiteiravimui: +37061339699

Hialurono rūgštis.

Hialurino rūgštis tai angliavandenis, (mukopolisacharidas), natūraliai randamas visame žmogaus kūne, o didžiausiais kiekiais – odos audiniuose. Hialurono rūgštis randama tiek išoriniame, tiek vidiniame odos sluoksnyje. Hialurino rūgštis pagreitina audinių ląstelių atsinaujinimo prosesus, gerina mikrocirkuliaciją, skatina naujų odos ląstelių dauginimąsi ir žaizdelių gijimą. Hialurono rūgštis užpildo tarpus tarp odos ląstelių ir kolageno suteikdamas odai sveiką drėgmę, stangrumą, tvirtumą, padeda pasisavinti naudingas medžiagas. Tai labai svarbi medžiaga odos sveikatai, bet su amžiumi jos odoje lieka vis mažiau. Hialurono injekcijos – vienas iš efektyviausių ir greičiausių būdų sugrąžinti odai gyvybingumą. Šių injekcijų metu plona adata į odos vidurinį sluoksnį suleidžiamas sterilus biogelis su stabilizuota hialurono rūgštimi. Ši rūgštis suteikia odai trūkstamos drėgmės ir padeda padidinti elastingumą. Suleista į odą, dėl aukštos koncentracijos, hialurono rūgštis labai tolygiai pasiskirsto, intensyviai drėkina odą, užpildo raukšles, patobulina veido kontūrus, suteikia ilgalaikį pakėlimo poveikį, veiksmingai gerina išvaizdą. Hialurono injekcijomis koreguojamos ir gilesnės nosies ir lūpų zonose esančios raukšlės. Hialurono rūgštis laikui bėgant rezorbuojasi ir suskyla, todėl tikslinga atlikti pakartotines hialurono injekcijas. Procedūrą kartoti rekomenduojama kartą per metus. Po procedūros gali būti laikinas paraudimas injekcijos vietoje, ar nedidelis patinimas. Retais atvejais pasitaiko nedidelė mėlynė, kurią galima lengvai paslėpti naudojant dekoratyvinę kosmetiką. Apie 2 savaites nerekomenduojama ilgesnį laiką būti žemesnėje nei 0*C temperatūroje arba stipriame karštyje (soliariume, saunoje, pirtyje, saulės atokaitoje).

Raumenų tonusą atpalaiduojantys medikamentai

Raumenų tonusą atpalaiduojantys medikamentai tai sertifikuotos medžiagos, kurios paveikia raumenyse esančias nervinių ląstelių galūnėles . Į raumenų vidų patekęs medikamentas veikia atpalaiduojančiai, nesukelia atrofijos ir neįtakoja kraujo apytakos. Plona adata labai mažos ir tiksliai apskaičiuotos dozės injekcijos vietoje atpalaiduoja raumenis, raukšlės išsilygina, koreguojama antakių, lūpų kampučių forma, tam tikrų veido dalių asimetrija. Nustojus susitraukinėti raumenims išsilygina jų veiklos zonoje veido odos raukšlės. Tuo pačiu stabdomos ir naujų raukšlių formavimasis. Ilgalaikis medikamento poveikis išlygina net pačias giliausias raukšles, sugrąžina odai tamprumą ir sveiką išvaizdą. Priklausomai nuo norimo efekto ir kiekvieno žmogaus anatomijos ypatumų daromos nuo 3 iki keliolikos injekcijų. Kadangi suleidžiamas labai mažas tirpalo kiekis, injekcijos į veidą yra neskausmingos. Veido, dar kitaip vadinamos mimikos, raukšlės atsiranda dėl natūralios veido raumenų veiklos. Dažniausiai lyginamos kaktos, tarpuakio, kaklo, paakių raukšles, akių “žąsies kojelių“ raukšles, smakro raukšles. Paveikus tam tikrus veido raumenis raukšlės arba visiškai išsilygina, arba pasidaro gerokai mažiau pastebimos. Jaunesnėje odoje esančios negilios arba vidutinio gilumo raukšlės išnyksta visiškai. Vyresniam amžiuje labai gilios raukšlės pasidaro žymiai mažiau pastebimos, tačiau visiškai jas panaikinti gali būti reikalingos papildomos drėkinančios hialurono ar trombocitų koncentrato injekcijos.

Priklausomai veido raumenų stiprumo ir nuo suleistos dozės efektas trunka nuo 3 iki 6 mėnesių. Atpalaiduojančio medikamento poveikis pasireiškia per kelias dienas todėl rezultato nepajusite iš karto. Galutinis efektas ir atitinkamai poveikis raukšlėms pasireiškia maždaug po 2 savaičių.

Odos atjauninimas trombocitais praturtinta plazma (PRP)

Veido odos atjauninimas naudojant trombocitų koncentratą yra rekomenduojamas siekiant pagerinti pačios odos tekstūros išvaizdą, išlyginti veido raukšles, odos įdubimus, kai kurių rūšių randus, pakelti nukritusius skruostus. Asmens trombocitų koncentratas gaminamas iš to paciento kraujo. Iš venos imamas nedidelis paties paciento kraujo kiekis, kuris talpinamas specialiame vienkartiniame mėgintuvėlyje ir centrifuguojamas specialiame rėžime. Centrifugos pagalba mėgintuvėlyje esantis kraujas išsiskaido į skirtingus jo komponentus. Taip gautas individualus trombocitų koncentratas, iki 8 kartų didesnė, palyginti su įprastu jo kiekiu kraujyje. Paruoštą trombocitų koncentratą gydytojas plona, trumpa adata (3-4 mm) suleidžia į reikalingus veido zonas, taip siekiant suaktyvinti veido odos regeneracijos procesus. Prieš leidžiant trombocitų koncentratą naudojamas vietinis nuskausminimas. Kraujyje cirkuliuojantys trombocitai yra atsakingi ir už audinių regeneraciją bei, šiuo atveju, natūralų veido audinių atjauninimą. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie savo gijas išleidžia vos tik trombocitai aktyvuojami. Šie augimo faktoriai vaidina labai svarbų vaidmenį atnaujinant giliuosius veido audinius bei atjauninant pačią odą. Kraujyje esantys trombocitai aktyvuoja natūralias kamienines ląsteles, kurios cirkuliuoja veido audiniuose ir tokiu būdu stimuliuoja paties paciento odos ląsteles, skatina kolageno bei elastino gamyba, aktyviai įtakodamas veido odos atjauninamą.

Lazerinė fototerapija

Lazerinė fototerapija veido grožio terapijoje yra neinvazinė odos audinių regeneravimo, jauninantį poveikį turinti procedūra. Lazerio skledžiama Raudoną šviesą selektyviai sugeria odos pigmentai ir kraujas, todėl ženkliai stimuliuoja jo mikrocirkuliaciją ir skatina atsijauninimą. Intensyvesnė kraujotaka geriau drėkina odą, sumažina dėmių, spuogų, pažeistų vietų ir odos kraujagyslių matomumą. Raudona šviesa stiprina imuninę sistemą, mažina žiemos depresijos reiškinius, skatina plaukų regeneraciją. Mėlyna šviesa slopina uždegiminius procesus, naikina odos paviršiuje bakterijas ir tuo būdu valo odą. Raudona ir mėlyna šviesa kartu pagerina mikrocirkuliaciją ir skatina kolageninio audinio atsinaujinimą, eliminuoja negilias raukšles, gerina odos elastingumą. Skatina odos atsparumą neigiamiems išorės poveikiams. Procedūra neturi šalutinio neigiamo poveikio. Naudojant specializuotą LED terapinį įrenginį rekomenduojama procedūrų trukmė: 15min, 10dienų.