ATSTATOMOJI ODONTOLOGIJA
atstatomoji odontologija

Dantų ėduonis  yra viena iš labiausiai paplitusių dantų  ligų, kurios pasekmė – tirpstantys ir įrantys danties kietieji audiniai. Šis procesas prasideda, kai dantų apnašose esančios bakterijos, skaidydamos maiste esančius angliavandenius, išskiria rūgštis, kurios „išplauna“ kalcio jonus. Danties emalis ir dentinas pažeidžiami rūgštinei terpei vyraujant burnos ertmėje nuolat ar ilgesnį laiką.

Norint sutvarkyti ėduonies pažeistą dantį, pirmiausia reikia atlikti jo išvalymą, o po to pasirūpinti struktūros ir spalvos atstatymu tinkama plomba. Kruopščiai atliktas darbas ir šiuolaikinės technologijos suteikia didesnes ilgaamžiškumo garantijas. Atsižvelgdami į tai, daug dėmesio skiriame ir estetiniam Jūsų dantų grožiui bei stengiamės užtikrinti, jog gydymo metu patirtumėte kuo mažiau nemalonių pojūčių.

Atstatomoji odontologija yra ne tik burnos ligų profilaktika bet ir jau pažeistų dantų reabilitacija. Atstatyti savi dantys suteiks Jums galimybę kramtyti tai, kas anksčiau buvo sunkiai sukramtoma, bei pagaliau dailiai šypsotis, raiškiai kalbėti.

Pasirūpiname visomis problemomis – tiek dantų formos bei spalvos korekcija, nežymiomis ertmėmis ar nuskilusiais dantimis, tiek rimto tęstinio gydymo reikalaujančiais ženkliai pažeistais dantimis, jų dantenomis, pašalintų dantų atstatymu implantais, tilteliais, bedančių protezavimu visomis galimomis konstrukcijomis.