DANTŲ PROTEZAVIMAS IR IMPLANTACIJA

Tobulas dantų protezavimas ir implantavimas naudojant moderniausias 3D skaitmeninio burnos ertmės  tyrimo, kompiuterinio modeliavimo ir gamybos technologijas.

Mūsų privalumai:

  • Idealiai atstatome trūkstamus dantis pagal Jūsų individualias savybes ir poreikius. Atliekame net pačias sudėtingiausias gydymo procedūras.

  • Maksimalus tikslumas – naudojami šiuolaikiniai skaitmeniniai dantų protezų planavimo ir gamybos metodai.

  • Dirbame su licencijuota dantų protezų gamybos laboratorija. Naudojame tik Europos Sąjungoje leistinas medžiagas ir technologijas.

  • Per 1 parą pagaminame nemokamus laikinus protezus.

  • Įprastai protezai pagaminami vos per 7 dienas.

  • Mūsų dantų protezai sukurti įvertinus Jūsų individualius kramtymo ypatumus ir todėl neturi „svetimkūnio“ efekto. Pačią pirmąją naudojimo dieną protezų nebejausite.

  • Galima įsigyti išsimokėtinai lizingu.

  • Nuotolinis gydymo plano sudarymas, aptarimas ir skubus gydymas pacientams iš užsienio.

Registruokitės nemokamai pirminei konsultacijai tel. +370 613 39699

Didesnės apimties pavienių dantų vainiko defektus atstatome ilgaamžiais mikroprotezais: užklotais, įklotais ar plonomis keramikos plokštelėmis - laminatėmis. Vieno ar kelių dantų netektis sukelia visą grandinę nemalonių tiek fizinių, tiek kosmetinių problemų – nuo neestetiškų tarpų Jūsų šypsenoje iki kramtymo sutrikimų ar galimai besivystančių deformacijų, žandikaulio sąnario problemų. 

Dantų implantacija – tai iškritusių ar pašalintų dantų rekonstrukcija, įsriegiant į žandikaulio kaulą dantų implantą. Tai yra vienas iš šiuolaikinių metodų, įgalinančių trūkstamo ar pašalintino danties problemą išspręsti efektyviai, patikimai  tausojant likusius dantis.

Implantai apsaugo greta esančius dantis nuo perkrovos, o tai padeda išvengti ar sumažinti kaulo atrofijos riziką. Jei yra pakankamai kaulo implantas gali būti įsukamas beveik kiekvieno prarasto danties vietoje. Jeigu kaulo nepakankamai, šiuolaikinėmis gydymo technologijomis galima jį atkurti.

Bedančių žandikaulių protezavime, esant nedidelei kaulo atrofijai, rekomenduojame nebrangius išimamus plokštelinius protezus. Esant galimybei galime pasiūlyti ant implantų atremiamas nuimamas ar prisukamas konstrukcijas. Pagal jūsų amžių ir sveikatos būklę parinkti implantai ir jų įsukimo metodai bei profesionali burnos higienos priežiūra užtikrina neribotą jų funkcionavimą.

Tinkami ir laiku atstatyti dantų lankai užtikrina tobulą kramtymą, puikią estetinę išvaizdą, kalbą, apsaugo nuo žandikaulio sąnario veiklos sutrikimų.