VAIKŲ ODONTOLOGIJA
vaikų odontologija

Mūsų privalumai:

  • Licencijuotas vaikų odontologas – gydytoja specializuojasi tik vaikų dantų gydyme.

  • Šiuolaikiška gydymo metodika – žaidžiant vaikas įkalbamas savo noru gydytis dantukus. Prireikus draugiški santykiai užmezgami kelių apsilankymų metu.

  • 100% saugumas – naudojamos specialiai vaikams pritaikytos ES sertifikuotos gydymo medžiagos, kurios leidžia dantukams augti bei formuotis.

  • Visas dėmesys vaikui – gydytoja dirba ne viena. Tai leidžia jai darbą atlikti tiksliai ir maksimaliai greitai.

Skambinkite jau dabar! Lauksime Jūsų klinikoje. Registracijos tel. +370 613 39699

Sveiki pieniniai dantys – gražios ir plačios šypsenos, nuolatinių dantų sveikatos pagrindas. Norint išlaikyti sveikus vaiko dantis, būtina juos tinkamai prižiūrėti, svarbi taisyklinga burnos higiena. Dantukus vaikui valyti turi tėvai – pradėti, kai tik išdygsta pirmas pieninis dantis t.y. maždaug pusės metų kūdikiui ir tęsti iki 7-9 metų, kol vaiko rankos raumenų funkcija pilnai susiformuoja ir vaikas fiziškai ir psichologiškai yra pajėgus prisiimti šią atsakomybę. Kad įgytumėte visų reikalingų žinių, mes rekomenduojame neatidėlioti pirmojo vaiko vizito pas odontologą – tą padaryti naudinga iki vaikučiui sukaks 1 metai. Šio pažintinio vizito metu Jūs sužinosite, kaip išlaikyti sveikus vaiko dantis (taip, tai padaryti yra įmanoma!), o vaikas nuo mažumės žaidimu pratinamas prie odontologinio kabineto aplinkos, užmezgamas pasitikėjimu grįstas ryšys su gydytoju.

Neracionaliai maitinant (vaikui valgant daug saldumynų, geriant sultys, saldintas arbatas ir gazuotus gėrimus), bei netinkamai prižiūrint vaiko dantis arba paliekant šią užduotį pačiam vaikui – susiduriame su problema – vaiko dantys pažeidžiami ėduonies. Deja, tai ne tik estetinė, bet ir funkcinė problema – sutrikdoma vaiko mityba, viso kūno vystymasis. Situacijos nesprendžiant – negydant vaiko dantų – uždegimas gali progresuoti, sukeldamas stiprius skausmus, bemieges naktis ar ne itin malonius vizitus į ligoninę. Jei pas gydytoją pirmąkart atvyksite tik tada, kai vaikui skauda dantį, galite susidurti ir su psichologine problema – vaiko baime gydyti skaudamą dantį. Šiuo atveju gydytojui su mažuoju pacientu užmegzti malonų ryšį ir sudaryti teigiamus prisiminimus apie dantų gydymą bus daug sunkiau.

Išdygus pirmiems nuolatiniams krūminiams dantims, t. y. 5-7 vaiko gyvenimo metais, būtinai pakartotinai apsilankykite pas gydytoją odontologą. Dygstančių nuolatinių šeštų krūminių dantų vagelės yra nepilnai mineralizuotos, todėl yra didesnė šių dantų pažeidimo rizika. Gilios ir sveikos išdygusių nuolatinių dantų vagelės padengiamos silantais, taip užkertant kelią maisto kaupimuisi ir ėduonies vystymuisi. Kita šio profilaktinio vizito priežastis – pieniniams dantims keičiantis į nuolatinius būtina įvertinti, ar dantys dygsta taisyklingai, ar vaikas neturi žalingų įpročių, ko pasėkoje gali būti reikalingas ortodontinis gydymas dantis tiesinant plokštele ar breketais. Anksti pastebėtos problemos sprendžiamos daug paprasčiau.

Atvykite konsultacijai jau dabar – gera profilaktika sutaupys Jums laiko, pinigų ir rūpesčių ateityje. Kartu pasirūpinkime vaikų šypsenomis!

Vizitas pas mūsų odontologę – smagus nuotykis Jūsų vaikui!